fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Проект «школа-коледж» - в дії
2.04.2016

29 березня 2016 року. У нас гості із Тиврівщини. Цього разу – голови сільських рад та депутати на чолі із головою районної ради, кандидатом історичних наук Красовським Ярославом Йосиповичем.

.

Вони, як ніхто інший, добре обізнані з освітянськими проблемами, тісно співпрацюючи зі школою. Тому й питань було чимало. Зокрема, співпраця з батьками студентів, боротьба зі шкідливими звичками молоді, їхнє працевлаштування, умови проживання в гуртожитку, вирішення проблем теплоенергозбереження, автономного опалення тощо.

Йосип Едуардович Кібітлевський, директор коледжу, давав вичерпні відповіді, радив, як ефективно можна вирішити питання господарського характеру.

30 березня 2016 року. Коледж радо приймав директорський корпус загальноосвітніх шкіл Хмільницького району.

У нас із того краю навчається чимало студентів-випускників: як сільських, так і міських шкіл.

Показовим є те, що про них у школі не забули. Тому найчастіше звучало: «А як там мій/мої у вас? Чи не соромлять рідне село?»

Вражень від побаченого у гостей було дуже багато. За «круглим столом» відбулося жваве обговорення.

Головний спеціаліст управління освіти Хмільницької районної державної адміністрації Собчак Олена Володимирівна подарувала коледжу книги, авторами яких є педагоги -хмільничани. Директор коледжу Йосип Едуардович Кібітлевський на згадку про зустріч вручив загальне фото.

І гості, і господарі зійшлись на одній думці: дорогу долає лиш той, хто йде.