fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Carpe diem - жити моментом
5.04.2016

Так уже в нашому коледжі повелося, що перший день навчання на першому курсі та останній день навчання на четвертому ( випускному) – завжди СВЯТО!

Перший курс – це свято не школяра, а СТУДЕНТА! Молодої людини, яка зробила важливий крок у своєму житті в майбутнє!

Четвертий курс - це свято не студента, а СПЕЦІАЛІСТА ! Молодої людини, яка здобула професію!

Ось він, момент істини! Коли не хочеться покидати стіни альма – матері! Коли вже шкодуєш , що прогулював пари, не належно навчався… Коли хочеться зупинити мить юності та хоч в останній день навчання, так би мовити , «відвести душу» чи то по – джентельменськи, чи то по – дембельськи.

Мить істини – чотири роки навчання у БКТБ. Здається, наче то було вчора: керівники груп (Поперечна Ю.В., Вольтріх О.В., Школьнік О.В., Прохоров О.В.) ведуть своїх студентів до актової зали на Перший дзвоник. А сьогодні їх, керівників, як самих поважних людей, і жартома , і душевно супроводжують майбутні спеціалісти у коледж зі словами вдячності за глибокі, якісні знання та здатність до останньої краплини віддавати себе іншим.

Традиційно в цей пам’ятний день випускники не лише згадують життя в БКТБ, а й дякують усім викладачам за їхню батьківську опіку і турботу, настанови і зауваження та вражаючу самовідданість.