fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Увага! Відкрите заняття
9.04.2016

Відкрите заняття з «Креслення»

Швидкий розвиток засобів виробництва, новітніх наукових та інформаційних технологій обумовлює необхідність оволодіння майбутніми фахівцями принципово нових форм і методів діяльності.

30.03.2016р. викладачі коледжу мали нагоду, пересвідчитись у цьому, відвідавши відкрите заняття з «Креслення» викладача І категорії Ковальчук А.В.

Зі студентами групи 2ОП-23 викладач майстерно використовувала унікальні можливості предмета для розвитку просторової уяви та мислення на основі сприйняття й оперування графічною інформацією. У процесі виконання креслень студенти активно порівнювали ідеальні й матеріальні об’єкти; об’єднували окремі зображення (види, розрізи, перерізи) між собою; «переводили» площинне зображення в об’ємне. І викладач, і студенти продемонстрували високі результати своєї системної аналітико-синтетичної діяльності.


Бінарне заняття з «Хімії»

Не відмовляючись від традиційних форм викладання, у коледжі все частіше почали, з метою вирішення проблеми підвищення мотивації у студентів до навчання, використовувати нетрадиційні форми навчання.

Так, 22.03.2016р. було проведене викладачем вищої категорії Н.О. Бучковською та викладачем-початківцем О.В. Прохоровим бінарне заняття з «Хімії» у групі 1ДМ-90.