fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Щастя = турбота
9.04.2016

4 квітня 15-та година, студенти БКТБ весело та з ентузіазмом займають свої місця в автобусі. У кожного з них є свої плани, проблеми. Вони хочуть відпочити та розважитись, адже дещо втомлені , відпрацювавши чотири пари. Та це не стало на заваді перед бажанням зробити добру справу з власної волі.

У прибиранні взяли участь студенти груп 4ЗВ-17, 3ЗВ-18, студентська рада коледжу, а також першокурсники груп АМ-101 та АМ-102 на чолі з керівниками Олійник Іриною Володимирівною та Олійник Олександром Вікторовичем.

Як завжди, підтримував, допомагав та слідкував за порядком заступник директора з виховної роботи Григорчук Василь Миколайович.

Озброївшись рукавицями, мітлами та граблями, вони їдуть впорядковувати територію майбутнього притулку для тварин.

Мрія про його створення з’явилася у викладача, волонтера АТО Казьмірук Світлани Олександрівни, яка довго та наполегливо йшла до своєї мети.

Міська влада прий¬няла спеціальну програму з регулювання чисельності тварин цивілізованими способами, виділила територію для притулку, а сьогодні надала автомобіль «ГАЗ» для вивезення сміття.

Роботи було багато, але усі почувалися щасливими, бо знали, що скоро тут знайдуть прихисток безпритульні тварини, які потребують допомоги та турботи.

Студенти Барського коледжу транспорту та будівництва прагнуть бути не лише гідними громадянами своєї країни , а й культурними мешканцями міста , в якому живуть та навчаються. І свої переконання доводять не лише словами , а й добрими справами та гідними вчинками. Адже щастя = турбота.

«Спробуйте бути хоча б трохи добрішими — і ви побачите, що будете не в змозі зробити поганий вчинок», - сказав Конфуцій.