fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​З новими силами – в новий навчальний рік
31.08.2021

30 серпня, напередодні нового 2021-2022 навчального року, відбулося перше засідання педагогічної ради Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ.

На початку зібрання директор коледжу Йосип Кібітлевський виконав надзвичайно приємну місію: привітав молодих колег Ольгу Беляєву та Валерія Ворушила, які цьогоріч поповнили колектив викладачів, і вручив Почесні грамоти педагогам, стаж роботи яких у коледжі сягнув славних ювілейних дат.

Зокрема, Йосип Едуардович адресував щирі вітання та вдячність за сумлінну багатолітню працю Надії Анатоліївні Броновіцькій, яка ось уже впродовж 50 років навчає студентство, Галині Василівні Крамар, котра віддала коледжу 45 літ життя, з них два десятки працює на посаді заступника директора з навчальної роботи.

З нагоди 20-річчя педагогічного стажу в стінах БФКТБ відзначені Наталя Бучковська, Анжела Парчевська, Людмила Загорулько, Оксана Чернілевська, Іван Гуменюк, Наталя Сурма, Віктор Мацьков.

Очільник коледжу побажав колегам творчої наснаги, невпинного прагнення до подолання нових професійних вершин.

Далі, відповідно до порядку денного, учасники педагогічної ради заслухали доповідь директора на тему: «Стратегія розвитку коледжу в світлі Закону України «Про фахову передвищу освіту» та завдання педагогічного колективу на 2021-2022 навчальний рік», а також звіт відповідального секретаря Приймальної комісії Віталія Щербатюка за підсумками цьогорічного прийому абітурієнтів.

Крім того, на засіданні було затверджено педагогічне навантаження та плани роботи на новий навчальний рік.

Секретарем педагогічної ради обрано Галину Казьмірову.