fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Ютуб-канал «Автомобільні дороги»: проєкт БФКТБ зі створення україномовного навчального контенту дорожньої тематики стартував!
13.12.2021

ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» багатий на творчих викладачів, які постійно працюють над розширенням усталених рамок освітнього процесу з метою активізації пізнавальної діяльності студентства.

До славної когорти новаторів педагогічної справи належить і молодий викладач спецдисциплін спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія" Євген Халупчак.

Саме за його ініціативи в коледжі стартував нещодавно цікавий і перспективний проєкт створення за участі студентів навчального відеоматеріалу для дисциплін дорожнього спрямування та розміщення його на ютуб-каналі БФКТБ НТУ «Автомобільні дороги».

Надихнула Євгена Халупчака на таку круту ідею гурткова робота зі студентами групи 3ДБ-153. Спочатку займалися виготовленням навчальних стендів. Далі вирішили відзняти відео на тему: «Визначення істинної щільності гірської породи | ДСТУ Б В.2.7-71-98», в якому майбутній дорожній будівельник, третьокурсник Владислав Волошин гарно впорався з дорученою йому роллю.

Фішкою проєкту є те, що в неосяжний ютуб-простір заходитиме саме україномовний відеоконтент відповідної тематики, який на сьогодні ще рідкість. Навчальний матеріал стосуватиметься таких спецдисциплін, як геодезія, геологія, будівельні матеріали, вишукування, проєктування, будівництво і ремонт доріг.

Інформація про все, що дотичне до автомобільних доріг, розповсюджуватиметься і популяризуватиметься не лише за допомогою вищезгаданого ютуб-каналу, а й однойменної сторінки в мережі «Фейсбук».

Тож запрошуємо всіх, хто цікавиться дорожньою тематикою, підписатися на ютуб-канал «Автомобільні дороги» та вподобати сторінку з такою ж назвою у ФБ. Раді будемо бачити ваші вподобайки!