fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​«Будьте гордІ тим, що навчаєтеся в такому унікальному закладі!»
22.12.2021

Ця настанова ректора Національного транспортного університету, доктора технічних наук, професора Миколи Дмитриченка студентам ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» стала свідченням високої оцінки діяльності колективу БФКТБ на чолі з директором Йосипом Кібітлевським.

Завітавши 21 грудня до нашого закладу – одного з 5 відокремлених структурних підрозділів Національного транспортного університету, Микола Федорович мав на меті ознайомитися зі станом справ у коледжі, побачити всі ті позитивні зрушення, які відбулися у нас останнім часом.

Оглянувши навчальні кабінети, лабораторії, читальну, спортивну, тренажерну зали, тир, студентську СТО, виставку технічної творчості, побувавши на онлайн-тренінгу компанії SCHAEFFLER для студентів випускних груп освітньо-професійної програми «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», почесний гість зазначив, що Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ є одним з кращих державних навчальних закладів України.

Створений у БФКТБ якісний, інноваційний освітній простір – це результат сумлінної і творчої праці потужної команди однодумців, якою є керівництво та викладачі коледжу.

Ректор Національного транспортного університету також наголосив, що унікальна багато в чому матеріально-технічна база Барського фахового коледжу транспорту та будівництва сприяє належній підготовці майбутніх кадрів. Зокрема для дорожньо-будівельної галузі, яка стрімко розвивається завдяки програмі Президента «Велике будівництво» і, відповідно, все більше потребуватиме молодих фахівців, озброєних сучасними знаннями.

Микола Дмитриченко подякував директору БФКТБ Йосипу Кібітлевському за вміле і мудре керівництво навчальним закладом, правильне визначення пріоритетів діяльності колективу, спрямованих на надання студентам якісних освітніх послуг.


Більше світлин – на сторінці коледжу в соціальній мережі «Фейсбук».