fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
«Тойота-Україна» гордиться студентами БФКТБ НТУ – випускниками Академії Майстерності Тойота!
15.01.2022

І не лише гордиться, а й із задоволенням запросить на роботу в свої дилерські центри Романа Василенка, Дмитра Свірідова, Андрія Синицю, Дмитра Собка! Зокрема, у Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Моторс».

Про це йшлося у виступах генерального директора зазначеного дилерського центру Тойота у Вінницькій області Юрія Галіцького, керівника сервісу Антона Вигодянського та помічниці керівника Ольги Фоміної під час зустрічі 13 січня зі студентами Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Так, започаткований у жовтні минулого року унікальний проєкт співпраці між підприємством з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» та ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» відкрив широкі горизонти для студентської молоді. Навчатися за світовими стандартами Тойота, працювати в її підрозділах – це велика відповідальність і честь.

Приємно, що четвертокурсники Роман Василенко, Дмитро Свірідов, Андрій Синиця, Дмитро Собко, які стали першими слухачами Академії Майстерності Тойота, успішно пройшли п’ятитижневу тренінгову програму, показавши високий рівень теоретичної і практичної підготовки.

Недарма ВСП «БФКТБ НТУ» посідає чільне місце в рейтингу кращих закладів фахової передвищої освіти України, а диплом його випускника є своєрідним знаком якості знань і професійних вмінь молодого фахівця.

Це підтвердили й гості з Вінниці. Вони вручили випускникам Академії Майстерності Тойота чудові подарунки та висловили переконання, що й інші студенти коледжу зуміють якнайповніше розкрити свої здібності і досягти професійних вершин разом з Тойота.

Спілкування представників компанії з майбутніми автомеханіками було теплим і невимушеним. Студенти з цікавістю переглянули відео про перший випуск Академії Майстерності Тойота та про досягнення Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Моторс», яка отримала престижну нагороду – премію ICHIBAN 2021, як найкращий дилерський центр в Україні.

На завершення зустрічі директор ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» Йосип Кібітлевський наголосив, що втілювати в життя спільні проєкти з таким партнером, як Тойота, – означає професійно зростати.

Тойота – це безперервне вдосконалення, яке веде лише до успіху. Такими принципами керується в організації освітнього процесу й колектив коледжу. Тому в закладі створені всі умови для здобуття студентами якісної освіти, яка відповідає вимогам сьогодення.

У цьому могла переконатися делегація Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Моторс» під час екскурсії коледжем. Побачене викликало в гостей захват.