fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
​Компанія з Нідерландів надала українським викладачам та студентам безкоштовний доступ для унікальної навчальної платформи «ELECTUDE»!
4.04.2022

З 2019 року в освітньому процесі ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ» використовується система управління навчанням «LCMS ELECTUDE». Вона призначена для організації модульного навчання, атестації та сертифікації за допомогою проведення очних і дистанційних групових та індивідуальних занять серед слухачів освітніх установ, що здійснюють підготовку автомобільних техніків таінженерів, а також організацій сфери транспортних послуг.

За цей час викладачі та студенти коледжу неодноразово переконувалися, що «ELECTUDE» - надійний помічник при вивченні та удосконаленні знань з будь-якого напряму автомобільної тематики.

Система заснована на хмарних технологіях, що дозволяє визначати зміст, керувати процесом навчання та оцінювати результат і прогрес студентів.

«ELECTUDE» містить інтерактивні гейміфіковані навчальні модулі, тести і симуляції, які стосуються таких тем, як автомобільні основи, фізичні закони, будова і принцип роботи систем та вузлів легкових і комерційних транспортних засобів, у тому числі гібридних та електромобілів, порядок застосування спеціалізованого обладнання та інструменту.

Зазначений комплекс призначений для використання на комп'ютерах, ноутбуках, планшетних ПК, мобільних пристроях, що мають доступ до мережі Інтернет.

Надзвичайно приємно, що нідерландська компанія-розробник системи управління навчанням «LCMS ELECTUDE» на прохання низки навчальних закладів з України та на знак підтримки українського народу в боротьбі з російським агресором створила спеціальний домен для українських викладачів та студентів (https://freeukraine1.electude.eu/).

Цей домен надає їм безкоштовний доступ до основних електронних курсів ELECTUDE AUTOMOTIVE ESSENTIALS (LIGHT VEHICLES) та ELECTRIC DRIVE принаймні до кінця цього навчального року.

Щоб запитати доступ:

- як викладач, надішліть повідомлення на support@electude.com із назвою вашого НЗ (лист підготуватианглійською мовою).

З усіх питань звертайтеся +380673666832 (Viber, Telegram, WhatsApp), +380631739839, Олександр.

Дякуємо нідерландцям за підтримку!

СЛАВА УКРАЇНІ!