fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Зустрічі, що сприяють професійному зростанню
28.12.2015

Днями, з передгір’я далеких Карпат, до БКТБ НТУ у гості завітали колеги Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету.

.

Нас із ними поєднує віддана дружба, однакове бачення сенсу життя, велике бажання щоденно ставати кращими, бути сучасними.

Делегація на чолі з директором Дмитришиним Василем Федоровичем, кандидатом економічних наук, заслуженим працівником сільського господарства України, впродовж двох днів щиро раділа нашим здобуткам та ділилась своїми напрацюваннями.

Під час проведення «круглого столу», Йосип Едуардович Кібітлевський познайомив гостей з історією навчального закладу, його славними традиціями та творчим педагогічним колективом.

Було прийнято рішення щодо проведення викладачами обох навчальних закладів майстер-класів. Наші студенти зможуть поїхати на навчальну практику в Стрий, а юні стрияни матимуть можливість випробувати себе у наших майстернях.

Розроблено також спільний проект з патріотичного виховання: 28-29 січня 2016 року делегації наших коледжів відвідають станцію Крути, вшанують пам'ять загиблих героїв і складуть присягу на вірність Україні.

А завершилася зустріч дружньою фотосесією, щирими взаємними словами подяки, побажаннями всім миру, здоров’я, творчого натхнення, плідної співпраці та професійного зростання.