fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Перегляд
Свято Миколая – день творіння добра
28.12.2015

Традиційно День святого Миколая відзначають 19 грудня. Однак у цей день не лише отримують подарунки, але й допомагають бідним, дітям-сиротам, обездоленим. Тому він вправі називатися Днем творіння добра.

Так студенти Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ разом із методистом коледжу Казьміровою Г.М. напередодні свята ініціювали організувати акцію «Від серця до серця» (подарувати свою улюблену дитячу іграшку бідній дитині).

До акції мали можливість долучитися усі студенти навчального закладу. З кожним днем яскравих різноманітних іграшок - дарунків ставало все більше.

18 грудня директор коледжу Йосип Кібітлевський із заступником з виховної роботи Василем Григорчуком та студентською радою: Мацьковим Максимом, Майстер Вікторією та Прохоровою Анастасією відвідали Котюжанівський навчально – реабілітаційний дитячий центр Мурованокуриловецького району аби відвезти солодкі гостинці та іграшки.

Не знаємо, чи прокинувшись рано вранці маленькі вихованці центру заглядали під подушки, а от у віконце виглядали святого Миколая , гостей, і просто, мабуть, ДИВА теплих сердець з частинкою любові до них…

Діти, попри їхні фізичні вади, завжди залишаються безпосередніми, прагнуть пізнати світ, тому радо спілкувалися зі студентами, щиро раділи подарункам та в знак подяки привітали всіх гостей гарним святковим концертом.

Надзвичайно щемно було дивитись на радісні обличчя малят, які пригортали до своїх сердечок подаровані іграшки.

«Змога допомагати вихованцям реабілітаційного центру – це змога дарувати їм частинку тепла, адже вони так цього потребують. І поки в наших силах, ми будемо робити все для того, щоб повертатись та дарувати дітям із Котюжанівського будинку тепло наших сердець знову і знову», - пообіцяв Йосип Едуардович Кібітлевський.

Кажуть, що коли береш – наповнюєш руку, а коли віддаєш – наповнюєш серце.

Тож творіть добро, намагайтесь жити так, щоб ваше серце було завжди наповненим!