fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Студентська рада

Безпосередня участь студентів у реалізації державної молодіжної політики здійснюється в коледжі через студентську раду. Студентська рада – координатор діяльності старостату, керівників академічних груп, студентського профкому. Це ініціативний і дієвий орган студентського самоврядування, без якого БКТБ НТУ нині уявити дуже важко.

Студентське самоврядування діє з 2001 року, має свої традиції, цікавий досвід роботи. До роботи залучаються десятки активних, небайдужих, відповідальних, творчих юнаків і дівчат.

Участь у роботі студентського самоврядування сприяє вихованню у молоді лідерських здібностей. Це сходинка у формуванні громадянської зрілості. Студентська рада здійснює головне завдання: надання можливості кожному студентові відчути, що він може самостійно приймати важливі рішення для себе і колективу.

Окрім голови студентської ради, обираються відповідальні за освіту і науку, культуру і мистецтво, фізичну культуру і спорт, засоби масової інформації, внутрішні справи.

Генератором ідей і справжнім лідером першої студентської ради була Леся Козловська, згодом – студентка НТУ, а нині провідний спеціаліст будівельного агентства м. Києва. В наступні роки активними, відповідальними, наполегливими були очільники студради Сергій Стаднік, Дмитро Патерлевич, Альона Грисюк, Сергій Хитрук, Сергій Ярмусь, Віталій Лісовий, Анна Попова, Олег Кочетов, Максим Мацьков, Богдан Приймак.

Студентська рада на чолі з Владиславом Томчуком (2017 - 18н.р.) – це команда креативна, ідейна, життєрадісна, яка працює під девізом: «Успіх – приходить до тих, хто шанує минуле, вірить у майбутнє, мріє сьогодні,процюючи на результат».

Тісна співпраця студради й адміністрації дає позитивні результати роботи. Постійні творчі, виховні, навчальні ініціативи вітаються всією студентською громадою та педагогічним колективом.