fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Гуртожиток

Наш гуртожиток було введено в експлуатацію у вересні 1974 року потужністю 450 ліжко-місць.В основу архітектурно-планувальної схеми прийнята двобічна забудова коридорів житловими кімнатами. Блочна система (по 6-7 кімнат в блоці), окремий санвузол і кухня з електроплитами.

Житлові блоки містять кімнати на 2 і 3 особи. Кімнати вмебльовані. Мешканці гуртожитку за бажанням забезпечуються постільною білизною. На першому поверсі знаходяться кабінети коменданта та працівників гуртожитку, просторий вестибюль, сучасні душові кімнати. Прибирання кімнат проводиться мешканцями гуртожитку щоденно, блоки прибираються згідно графіку чергування, щочетверга - санітарний день.

У гуртожитку працює студентська рада, до складу якої входять старости блоків і активісти. Вони ініціюють проведення тематичних вечорів відпочинку, дискотек та інших розважальних заходів.

Є дві читальні зали на 60 місць, зала для перегляду телепередач та проведення вечорів відпочинку, дискотек. Належно обладнані кухні, душові тощо. У кожній кімнаті - швидкісний Internet, сучасні меблі. Тут тихо і затишно, як вдома.