fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Навчальна база

Загальна площа приміщень у коледжі - 14513 м2, що в розрахунку на 1 студента складає 18,90 м2. Оснащення навчальних кабінетів і лабораторій відповідає переліку типового обладнання. Всі вони забезпечені як методичними, так і технічними засобами навчання і забезпечують проведення занять із використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Для надання якісних освітніх послуг коледж має 84 сучасних комп'ютери, периферійні пристрої: кольорові сканери, лазерні та струменеві принтери, плотер формату А1, мультимедійні проектори, ксерокси, інтерактивні дошки, 26 LCD-телевізорів з діагоналлю екрану 32" та 42" та вбудованим USB-плеєром. Діють 3 комп'ютерних класи. Створений сучасний інформаційний інтернет - центр.

Комп'ютерна мережа з виділеним сервером із підключенням до Інтернету охоплює всі комп'ютерні аудиторії. Студенти і викладачі використовують Інтернет безкоштовно, без обмежень у часі у встановлені години. Комп'ютерний центр дає можливість викладачам друкувати навчальні посібники, опорні конспекти та інші види методичного забезпечення. Центр має велику бібліотеку прикладних програм, яка постійно поповнюється завдяки доступу до мережі Інтернет.

Для організації прийому заяв від абітурієнтів, підрахунку балів сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти вступників, визначення їх рейтингу, звітних документів під час вступної компанії використовується власна програмна розробка «Картотека абітурієнтів», яка інтегрована з Єдиною державною електронною базою з питань освіти.

На балансі коледжу студентський гуртожиток на 450 місць, що забезпечує потребу на 100%. Житлові кімнати обладнані твердим і м'яким інвентарем, у кожну проведено швидкісний Інтернет; є 2 читальні зали, обладнані комп'ютерами з підключенням до локальної системи; кімнати сангігієни, душові.

Працюють стоматологічний і медичний кабінети.

До послуг студентів їдальня на 150 місць, студентське кафе, де під час перерви можна придбати випічку та гарячі напої.

У навчальному закладі працює постійно діюча виставка технічної творчості, яка є базою для занять зі студентами та профорієнтаційної роботи. В арсеналі навчальної бази двигун, ходова частина та трансмісія автомобіля «ВМW 735i», V-подібна «фордівська шістка», двигуни «Fiat-Croma», «Opel-Astra», «Subaru», «Audiі-А8 4.2», «Mercedes-Benz AMG - M157», «Volvo XC70», «Volvo XC90», «Audi 1.8 TFSI», «Audi 3.0 TFSI», Jaguar V6 Biturbo Diesel, Range Rover LR-V8 5.0 Supercharger, Land Rover Freelander Hardback 2.0 TD, роздавальна коробка KIA Sorento, автоматичні коробки Toyota Camry, TF80SC Volvo XC70, Ford Kuga Turbo Power Shift 6DCT450, Ford Focus 4F27E, Range Rover ZF 6HP26A, Land Rover ZF 6HP28, коробки-варіатори (CTV) NISSAN, «AUTOTRONIC» Mercedes-Benz A-Class (C/W A169), роботизовані коробки DSG Ford Focus та S-tronic AUDI A7 "Sportback quattro" тощо. Кожен вузол на цих агрегатах - у розрізах, виконаних руками студентів під керівництвом викладачів.

Майстерні (токарна, верстатна, ковальсько-зварювальна, монтажно-демонтажна) та студентська станція технічного обслуговування автомобілів повністю забезпечують виконання програм навчальних практик.

Спортивний комплекс включає в себе спортивну залу, 2 тренажерні, борцівцьку, тенісну зали, реабілітаційний центр «Здоров’я», літні спортивні майданчики, футбольне та волейбольне поля, майданчик для військової підготовки юнаків, тир. У навчальному закладі є всі необхідні споруди і обладнання для фізичного виховання і допризовної підготовки юнаків.

Для проведення урочистих заходів, конференцій коледж має актову залу на 420 місць.

У Барському коледжі транспорту та будівництва Національного транспортного університету створені всі необхідні умови для якісного навчально-виховного процесу. Навчальні аудиторії, спеціалізовані кабінети оформлені із застосуванням сучасного дизайну, обладнані технічними засобами для підвищення якості навчання.