fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Волонтерство

Волонтерські проекти:

шефська допомога: за кожною навчальною групою закріплені ветерани, яким постійно надається допомога у проведенні господарських робіт; організовуються зустрічі з молоддю; обов’язковими є вітання з професійними святами;

благодійні акції до Дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят: у цей час проводиться збір коштів, одягу та подарунків, які передаються дітям, що потребують матеріальної допомоги, та дітям-сиротам міста і району;

доброю традицією стало проведення на базі нашого коледжу разом із центральною районною лікарнею акції “Краплина крові врятує життя!”. Більше 150 викладачів та студентів здали кров для нагальних потреб та лікування пацієнтів;

допомога учасникам АТО та переселенцям: працівники та студенти коледжу проводять благодійні акції з метою збору коштів, продуктів, теплих речей та предметів першої необхідності. Нещодавно в зоні бойових дій у складі волонтерської групи побували активісти та наша викладачка Світлана Казьмірук. Вони доставили гуманітарний вантаж воїнам-землякам і побачили, в яких умовах їм доводиться захищати рубежі рідної України. Серед інших побутових проблем бійцям найбільше дошкуляє холод. От і з’явилося у наших волонтерів бажання допомогти воїнам рятівними “буржуйками”.

Директор коледжу Кібітлевський Й.Е. став ініціатором і натхненником чудової ідеї. На його пропозицію з розумінням відгукнулися як викладачі, так і студенти. Під час виготовлення пічок зварювальниками і слюсарями стали інструктори з водіння тракторів і автомобілів, лаборанти, викладачі, майстри виробничого навчання, завідувач майстернею. Посильну допомогу надавали студенти під час електрозварювальної та слюсарної практик.

Злагодженість наших дій забезпечила високий коефіцієнт корисної віддачі. На сьогоднішній день виготовлено 38 пічок різних конструкцій. Сподіваємось, що праця, вкладена з любов’ю і душею, зігріває наших бійців не менше, ніж “буржуйки”.

Дуже важливою була акція “Подарунок від Святого Миколая”. Студентська рада і профспілковий комітет студентів коледжу запропонували зібрати теплі речі, солодощі та написати листи бійцям зони АТО.

Вражаючим був результат. Всі, без винятку, студенти відгукнулись. Активістами було зібрано більше 100 індивідуальних подарунків для бійців. Окрім цього, велику кількість консервації, печива, теплих речей було відправлено в зону АТО. В кожен подарунок було запаковано лист з малюнком та щирими побажаннями.

Обіцяємо, що реалізація волонтерських проектів надалі буде оперативно висвітлюватись на офіційному сайті коледжу.